Hrajeme o sto šest...

do každého vystoupení jdeme naplno

Hrajeme takový líbivý, něžný bigbeat... :-) Jsme lehce domýšliví, proto máme za to, že ty nejlepší písničky jsou ty naše. 

Kromě naší vlastní produkce hrajeme i věci převzaté, které si většinou upravujeme do verze, která sedí naší kapele (např. zde). Proto je náš záběr poměrně široký a dokážeme odehrát kvalitní, festivalový koncert, ale i 4 až 5ti hodinovou zábavu, svatbu, firemní večírek...takových akcí máme za sebou stovky.

Pokud uvažujete o tom, že zahrajeme na vaší akci, mnoho nepotřebujeme. Kromě honoráře, který zde neprozradím (ale není to zas tolik), nám stačí prostor alespoň 4x3 metry (ale čím větší, tím lepší), kvalitní přívod elektřiny (malé akce 230V, větší akce 380V), pařící publikum a trocha té ohnivé vody :-)

Jezdíme s vlastním zvukařem i aparaturou (zvuk + světla), která je schopna pokrýt jak malé vnitřní prostory, tak i větší, venkovní akce.

Máme za sebou stovky vystoupení, hráli jsme např. jako předkapela sk. Olympic, vystupovali jsme na společných koncertech s Michalem Hrůzou, Kamilem Střihavkou, Anetou Langerovou, nebo Vojtou Dykem.

akustika, zpěv: Honza Tonda Chleboun

el. kytara: Michal Brož, Šimon Karlesz

basová kytara: Ondřej Šturm

bicí: Honza Meduna

Složení

Honza Ch
Honza M
Ondra Š
Michal B
Šimon K
© 2017 Klasickej postup / Při výrobě těchto stránek nebyly zlomeny žádné paličky.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky